Praca

PRACA – REKRUTACJA

W związku z dynamicznym rozwojem naszych warsztatów samochodowych poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

MECHANIK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Lublin
Region: lubelskie

Opis stanowiska:

  • Diagnostyka usterek i awarii w autach osobowych i dostawczych do 3,5T
  • Naprawy mechaniczne samochodów (silnik, rozrząd, zawieszenie, układ hamulcowy)
  • Bieżące czynności eksploatacyjne (np. klimatyzacja, wymiana oleju)

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 3 lata na stanowisku mechanika samochodowego
  • Znajomość obsługi komputera oraz urządzeń diagnostycznych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność
  • Zdolność przyswajania wiedzy technicznej
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Uczciwość i rzetelność
  • Niekaralność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, terminowe wynagrodzenie)
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Indywidualny plan szkoleń
  • Samodzielne stanowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV + list motywacyjny na adres e-mail: automasterspzoo@gmail.com

wpisując w tytule: MECHANIK

W dokumentacji aplikacyjnej prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w trakcie realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”

Back to top
Zapraszamy na nasz profil na Facebooku